ZUMBA GOLD

 

    Je séria fitness programov navrhnutá tak,aby latinskoamerické a medzinárodné tanečné rytmy boli dostupné aj aktívnym seniorom, začiatočníkom i ďalším skupinám.ktoré potrebujú pôvodný program mierne upraviť.

 

    Tento program zdôrazdňuje základy originálu, je však zároveň dostupný všetkým vekovým kategóriam. Osviežujúci program založený na latinskoamerických rytmoch a kombinujúci tanec a fitness obsahuje prvky merengue, salsy, cumbie, brušných tancov ,flamenca a tanga. Účastníci kurzov svoje telo precvičia efektívne a bezpečne.

 

    Program Zumba GOLD vytvára atmosféru podobnú párty:-) .Pôsobí skvelo na myseľ ,telo aj dušu .Zumba Gold je zameraný  na zachovanie funkčnej kapacity pre nezávislý spôsob života, zníženie rizika kardiovaskulárných chorôb, spomalenie postupu chronických ochorení, povzbudenie psychologického pocitu spokojnosti so svojím životom a zároveň nadviazanie spoločenských kontaktov.Lekcie sú pre všetkých aktívnych seniorov, ktorí sa chcú aktívne zapájať do života, ktorí milujú hudbu a tanec, chcú sa stretávať s ľuďmi s podobnými záujmami, chcú sa hýbať,ale nechcú riskovať zranenie na bežných hodinách Zumba fitness.

 

    Zumba Gold je prispôsobený ľuďom s určitými obmedzeniami pohybu spôsobenými vekom alebo po operáciách ,či úrazoch, je vhodný pre tehotné ženy,ľudí ,ktorí nemaju žiadnu kondíciu,lebo sa nikdy nevenovali pohybovým aktivitám,ale vedia, že ich život môže nabrať nový smer,nový zmysel , že majú šancu nadviazať nové priateľtvá a vzťahy.Samozrejme je rovnako vhodný pre mužov ako aj pre ženy. Pre všetkých, ktorí sa stále cítia mladí a svoje sny si chcú konečne splniť.

 

Zumba GOLD využíva latinsko - americké tance, ich dynamickú hudbu,ktorá Vás vtiahne do nálady tanečnej párty, avšak všetky kroky a pohyby sú prispôsobené a upravené tak,aby ich zvládli úplne všetci. Obsahuje vo veľkej miere cvičenia rovnováhy a ohybnosti ,pričom berie do úvahy špecifické možnosti svojich GOLD klientov.

Na lekciách Zumba GOLD sa zabavíte, zapotíte a môžte si byť absolútne istí, že si neublížite.

 

 

Kto je účastníkom kurzu ZUMBA GOLD ?

- ľudia v pokročilom veku, ktorí možno nestíhajú na hodinách s vysokým výdajom energie, ale duchom sa cítia stále mladí,

-ľudia,ktorí milujú tanec ,a ktorí vyrastali na láske k hudbe ,

-ľudia ,ktorí hľadajú podobne založených priateľov,ktorí chcú cvičiť a nestoja o zranenie alebo bolesť,

-ľudia ,ktorí majú fyzické obmedzenia

-tehotné ženy ( po dohode s lekárom).

 

 

 

 

ZUMBAGOLD

 

Zumba Gold pre všetkých aktívnych seniorov( Vaše babičky,mamičky, deduškovia, oteckovia, tehotné ženy, uplných začiatočníkov, ľudí s pohybov. obmedzením a pre tých ,ktorí sa chcú  rozohriať  pred zumbou :-)).

 

 

 Dočasne zrušená  

 

 

 

                                      

Dospelí :   3eurá

Študenti,deti ,mamičky(oteckovia)  na rodičovskej dovolenke,ZŤP, dôchodcovia: :  2 eurá

 

Permanentka: 

Dospelí :   27 eur - 10 vstupov ( v cene je jeden voľný vstup) platnost je 6 mesiacov

Študenti , mamičky(oteckovia)  na rodičovskej dovolenke ,ZŤP,nezamestnani,dôchodcovia :  18 eur -  10 vstupov  (v cene je jeden voľný vstup)